Hakkımızda

Biz, onları kusurlarıyla sevdik!

Fabrikalarda mal üretim aşamalarında gösterilen tüm dikkatlere rağmen bazen istenmeyen durumlarla karşılaşılabiliyor ve ufak aksaklıklardan kaynaklı olarak bazı ürünler üretim standartlarını karşılama konusunda yetersiz kalabiliyor. Üretim standartlarının dışında kalan bu ürünlerin toplum için yeniden işlevsel hale gelmesi için, olurokadar.com bünyesinde yeniden değer kazanıyor.

2002 yılından beri tekstil sektöründe hizmet veren markamız, 2006 yılı itibari ile, üretim standartlarının dışında kalmış azdefolu ürünlerin işlevsel hale gelebilmesi noktasında hizmet veriyor. Çeşitli sektörlerdeki azdefolu ürün tecrübelerimizi bu platformda sizinle paylaşıyoruz.

Kullanıcılar için kolaylık sağlayacak bir ürün üretmek isterken, işler planladığınız gibi gitmeyebilir ve ürünler üretim merkezinden standartların dışında, ufak hatalı olarak çıkabilir. İhracata göndereceğiniz ürün grupları istenilen şekilde üretilemeyebilir ya da bir ürünü artık üretmek istemiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda elinizde kalan ürün stoklarını, yeniden kullanılır duruma getirmek olurokadar.com ile mümkün.

Ürünlerinizin olurokadar.com bünyesinde yeniden satışa hazır hale gelmesi için birçok etken ve sebep olabilir. Web sitemizde kullanıcılar için sunulacak ürünlerin sahip olduğu hataları insan ve çevre kaynaklı olarak ayırmak mümkündür.

İnsan Kaynaklı : Üretim esnasında dikkat eksikliği, planlamada yaşanılan aksaklıklar, iletişim kopuklukları, dikişin yanlış olması ya da rengin tutmaması insan kaynaklı hatalar arasında yer alır.

Çevre Kaynaklı: Üretim sürecinde her şey yolunda giderken aniden kesilen elektrik, belirlenen kotanın üstünde mal üretme, ipte oluşan problemler ya da üretim makinelerindeki ufak aksaklıkları çevre kaynaklı olarak değerlendirebiliriz.

İmalatçılığın zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Üretim zorlukları ve piyasa şartları içerisinde, emek harcayarak ve yatırım yaparak üretime soktuğunuz mallarınızın üretim tezgahından kusursuz bir şekilde çıkmasını isteseniz de bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Bir çizik, fark edilmeyecek kadar küçük bir dikiş hatası ya da minik bir renk ayrımı dahi bu ürünlerinizi piyasaya sürmenize engel teşkil edebiliyor. Hatalı ürünler, piyasa şartlarını karşılayan ürünlerle birlikte satılamıyor. Üretim planlamasına uygun olmayan bu ürünler, zaman zaman alıcılar için sorun teşkil etmese de kurumsal kimlik altında standartlara uygun ürünler ile aynı grupta ve aynı fiyatlandırmada satılması mümkün olmuyor.

Ufak hataları sebebi ile satışa sunulamayan fakat küçük hata noktaları dışında bir problemleri olmayan kullanışlı ürünler için yeni alıcılar bulmanız gerekir. Peki bu alıcıları nasıl bulacaksınız? Tam da bu noktada olurokadar.com imdadınıza yetişiyor.

Ufak üretim hataları ile üretilen mallarınızın depoda yer kaplaması, çöpe gitmesi ya da dip fiyattan satılması yerine olurokadar.com aracılığıyla, en uygun alıcılarıyla buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.